Infolinia
Rezerwacja
61 626 20 15

Tanie
przeloty na Majorkę już od 179 zł

1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami, korzystając z formularza lub dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Lataj z nami na Majorkę z innych lotnisk

Warszawa
Majorka

od 2017-06-02 do 2017-10-27
od 179.00 zł
Warszawa - Majorka

Wrocław
Majorka

od 2017-06-05 do 2017-10-31
od 259.00 zł
Wrocław - Majorka

Szukaj tanich lotów na Majorkę

Bilety lotnicze z Krakowa na Majorke

Bilety lotnicze w promocyjnych cenach z Krakowa(KRK) na Majorkę(PMI) linie Ryanair od 179 PLN. Rezerwacja telefoniczna lub online 7 dni w tygodniu.

Bezpośrednie loty liniami Ryanair do Palma de Mallorca

Bezpośrednie tanie loty z krakowskiego lotniska Kraków-Balice na Majorkę oferują tanie linie Ryanair. Połączenia Kraków - Palma de Majorka realizowane są w sezonie letnim od 30 marca 2017. Z Krakowa na Majorkę wylecimy 2 razy w tygodniu w każdą czwartek oraz niedzielę. Przelot w czwartki na Majorke o godz. 20:35, planowany przylot 23:30. W niedzielę na Majorkę wylecimy w godz. 10:10-13:05. Lot powrotny Majorka - Kraków o godz. 17:00, przylot do Krakowa 19:55. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów online bądź za pośrednictwem naszych konsultantów.

Warto również skorzystać z bezpośrednich lotów do słonecznej Hiszpanii w okresie wakacyjnym oferują linie Ryanair na trasie Warszawa Teneryfa oraz Warszawa Gran Canaria

Oferty lotów z Krakowa(KRK) na Majorkę(PMI)

Wylot
Czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
FR 4512
FR
2017-08-03 21:20 Kraków (KRK)
2017-08-04 00:15 Palma de Mallorca (PMI)
Przylot
Czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
FR 4511
FR
2017-08-10 18:00 Palma de Mallorca (PMI)
2017-08-10 21:55 Kraków (KRK)
Promocja 1
Cena: 510 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka
2017-08-03 11:45 Kraków (KRK)
2017-08-03 20:55 Palma de Mallorca (PMI)
1
FR 2333
2017-08-03 11:45 Kraków (KRK)
2017-08-03 13:20 Leeds (LBA)
FR
2
ZB 7516
2017-08-03 17:10 Leeds (LBA)
2017-08-03 20:55 Palma de Mallorca (PMI)
ZB
Przylot
Czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
ZB 4511
FR
2017-08-10 18:00 Palma de Mallorca (PMI)
2017-08-10 21:55 Kraków (KRK)
Promocja 2
Cena: 727 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
FR 4512
FR
2017-08-03 21:20 Kraków (KRK)
2017-08-04 00:15 Palma de Mallorca (PMI)
Przylot
Czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka
2017-08-10 22:15 Palma de Mallorca (PMI)
2017-08-11 14:25 Kraków (KRK)
1
FR 6602
2017-08-10 22:15 Palma de Mallorca (PMI)
2017-08-10 23:55 Nottingham (EMA)
FR
2
FR 1724
2017-08-11 09:55 Nottingham (EMA)
2017-08-11 13:25 Kraków (KRK)
FR
Promocja 3
Cena: 892 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
FR 4512
FR
2017-08-03 21:20 Kraków (KRK)
2017-08-04 00:15 Palma de Mallorca (PMI)
Przylot
Czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka
2017-08-10 22:55 Palma de Mallorca (PMI)
2017-08-11 14:55 Kraków (KRK)
1
FR 8245
2017-08-10 22:55 Palma de Mallorca (PMI)
2017-08-11 00:25 Bristol (BRS)
FR
2
FR 7226
2017-08-11 10:20 Bristol (BRS)
2017-08-11 13:55 Kraków (KRK)
FR
Promocja 4
Cena: 902 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka
2017-08-03 23:20 Kraków (KRK)
2017-08-04 08:25 Palma de Mallorca (PMI)
1
VY 8849
2017-08-03 23:20 Kraków (KRK)
2017-08-04 02:10 Barcelona (BCN)
VY
2
VY 3928
2017-08-04 07:30 Barcelona (BCN)
2017-08-04 08:25 Palma de Mallorca (PMI)
VY
Przylot
Czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio
VY 4511
FR
2017-08-10 18:00 Palma de Mallorca (PMI)
2017-08-10 21:55 Kraków (KRK)
Promocja 5
Cena: 962 PLN